Корзина
68 отзывов
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380980156573
+380663014200
ДЕНТ СМАЙЛ

Портативный сканер экспертного класса MyLab Omega с тележкой + 3 датчика, Esaote (Италия)

Портативный сканер экспертного класса MyLab Omega с тележкой + 3 датчика, Esaote (Италия)
  • Портативный сканер экспертного класса MyLab Omega с тележкой + 3 датчика, Esaote (Италия), фото 2
  • В наличии

2 970 000 грн.

+380980156573
  • +380663014200
  • График работы
  • Адрес и контакты
Портативный сканер экспертного класса MyLab Omega с тележкой + 3 датчика, Esaote (Италия)
Портативный сканер экспертного класса MyLab Omega с тележкой + 3 датчика, Esaote (Италия)
2 970 000 грн.
В наличии
Купить
+380980156573
  • +380663014200
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Информация для заказа

MyLab OMEGA – це технічна досконалість в дії.  Компанія Esaote представляє нову концепцію ультразвукового апарату - експертна якість і чіткість ультразвукової візуалізації в поєднанні з високою продуктивністю. У новій системі з'єднані останні розробки портативних систем експертного класу з винятковою ергономікою.

Розширена модульна архітектура

Революційна архітектура MyLab™ дозволяє не обмежувати рішення в модульності, пропонуючи надзвичайну гнучкість в конфігурації системи. Інтелектуальна паралельна обробка сигналу усуває втрату даних через обчислювальні процесів або додаткових функцій, збільшена швидкість роботи.

Золотий стандарт ефективності

Ультразвукові апарати серії MyLab™ являють собою системи з оптимальним балансом пакетних програм і режимів, необхідних у щоденній лікарській практиці, з потужними діагностичними інструментами для проведення спеціалізованих досліджень або постановки точного діагнозу в клінічно неясних випадках.

Інноваційність і простота в експлуатації

Амбітна мета зробити ультразвукові системи HIGHT-END класу з інтуїтивним інтерфейсом повністю втілена в MyLab OMEGA.

Сучасні технології здатні адаптуватися апарат як до особливих умов роботи в операційній та відділенні інтенсивної терапії, так і біля ліжка хворого на виїзді або в палаті. Завдяки інноваційним технологіям та революційної конструкції лікар отримує якісне зображення з точними даними у всіх областях дослідженнях.

Одна з особливостей конструкції сканера є поворотний монітор. Кут повороту екрану складає 90 градусів. Такий діапазон руху екрану дає можливість встановити оптимальне положення при всіх видах сканування - від рутинних досліджень абдомінальних органів до контролю серцевої активності за допомогою черезстравохідного датчика в операційній.

Ультразвуковий сканер My Lab OMEGA має потужну апаратну складову. При включенні сканер повністю готовий до роботи через кілька десяток секунд, а активація із сплячого режиму здійснюється протягом двох секунд.                                                             Налаштування параметрів і управління діагностичним дослідженням здійснюється за допомогою великого сенсорного екрану і сучасного програмного забезпечення. Призначення окремих клавіш на консолі управління і сенсорного екрану можливо програмувати під окремі функції в залежності від виду і вимог до діагностичного дослідження.            

Для далеких поїздок ультразвуковий сканер додатково комплектується валізою для перенесення. Завдяки цьому, можливо успішно проводити ультразвукове сканування на виїзді, поза лікувальним закладом.                                                                              

Система «Smart touch»

Одним дотиком на екран викликаються додатки і функціональні настройки, які використовуються в повсякденній клінічній практиці. Подібне технічне рішення забезпечує комфорт користувача і зменшує час дослідження.

Ультразвукові датчики IQ

·                  Інноваційний композитний матеріал

·                  Мультиплексні адаптивні шари

·                  Bi-Con геометричні лінзи

·                  Монокристальна матрична решітка

·                  Ефективний контроль над нагріванням

·                  Спеціальна ергономіка (захист руки лікаря)

MyLab OMEGA комплектується широким спектром матричних датчиків останнього покоління. Крім того, стандартний набір конвексних, лінійних і фазованих та ендокавітальних датчиків доповнюється спеціалізованими випромінювачами для трансезофагіальних, інтраопераційних та лапароскопічних досліджень.

Завдяки 2-м коннекторам (4-м опційно) можливе одночасне підключення різнопланових датчиків, що значно економить час при проведенні клінічних досліджень в різних анатомічних областях.

Нове покоління спеціалізованих технологій:

AutoOB - автоматичний розрахунок стандартних параметрів плоду.

Zero Click AutoNT - автоматичний розрахунок товщини комірного простору натиском однієї кнопки.

X-CFM Спеціалізовані допплерівські методики кольорового картування з високою чутливістю, глибоким проникненням та якісною візуалізацією.

MicroV. Інноваційна розробка компанії Esaote дозволяє реєструвати низькошвидкісний кров'яний потік, має високу чутливість та контрасту здатність .

XStrain 4D. метод ультразвукової візуалізації, при якому реєструються переміщення ультразвукових спеклів в тканинах міокарда і на підставі отриманих даних обчислюють циркулярну, поздовжню і радіальну деформацію волокон міокарда і їх співвідношення між собою.

Stress Echo - розширений програмний пакет навантажувальних проб з програмованими протоколами і можливостями мультиформатного перегляду для точного моніторингу всіх кардіо-судинних патологій (потрібна Cardio ліцензія).

Zero Click AutoEf Автоматичний розрахунок фракції викиду лівого шлуночка натиском однієї кнопки.

CРІ -  Технологія дозволяє отримувати високоякісне ультразвукове зображення з захопленням більш глибоких структур досліджуваної області. Це дуже важливо при ультразвуковому скануванні дорослих, які страждають ожирінням та інших «технічно складних» пацієнтів.

ElaXto - візуалізація неоднорідностей м'яких тканин по їх зсувним пружним характеристикам.

EasyMode. налаштування зображення на сенсорній панелі всього 3-ма повзунками: 1й – від роздільної здатності до глибини, 2й – від контрасту до м’ягкості, 3й – керування різкістю.

EasyColor. налаштування кольорового допплеру на сенсорній панелі всього 3-ма повзунками:

1й - керування глибиною (частотами), 2й –керування швидкістю (PRF), 3й-керування згладжуванням

Основна конфігурація системи включає наступне:

2 роз'єми для підключення датчиків типу Ziff

Метод сканування:

- Датчики з індивідуальною цифровою затримкою Лінійний, Конвексний, Фазована решітка (стандартні ліцензії). Регульована позиція фокальних точок.

Ультразвуковий формувач променя:

- Цифровий перетворювач променя візуалізації. Змінна апертура і динамічне фокусування.

Монітор

- 15,6" IPS LCD-монітор з роздільною здатністю 1920 × 1080 пікселів (Full-HD)

Режими роботи:

B-Mode - Двомірний режим, M-Mode - Одновимірний режим, Doppler Mode - Допплерівський режим, CFM Mode - Кольорове допплерівське картування, Power Doppler - Енергетичний допплер,

Directional Power Doppler (Velopower) - Енергетичний спрямований допплер, B-Mode steering on linear probe - Управління двомірним зображення на лінійному датчику, PBI (автоматична оптимізація сірошкального зображення)

Tissue Velocity Mapping - Картування руху тканин (опціонально), TP View - Трапецієвидне сканування.

Режими зображення дисплея:

- Full Imaging (повнорозмірне зображення без втрати якості)

- Напрямок: вліво / вправо, вгору / вниз

- B, B + B, B + M, M, B + D, D, B + CFM, B + CFM + D

Апаратно-програмне забезпечення

- Потужний процесор Intel Core i7

- OC Windows 10 і все інше ПО встановлені на SSD-накопичувач (480 Gb), що забезпечує максимально швидке реагування системи та допомагають формуванню надзвичайно якісного ультразвукового зображення.

Збереження зображень

- Знімки та кліпи, 10 000 кадрів

- Новітня технологія R.T.A. (Архівування в реальному часі)

Пристрої збереження даних

Вбудований жорсткий диск, флеш-пам'ять USB

Інтерфейс для зовнішніх пристроїв

- S-VHS відео, повний відеосигнал, стерео-аудіо, паралельний порт, серійні порти, мережевий і USB-порти

Стандарти безпеки

- Стандарт МЕК: IEC 601-1 (CEI 62-5), Class 1, BF тип з усіма датчиками (EN 60601-1), Class1, CF тип з ЕКГ (EN 60601-1), CE-EMC (89/336 / EEC), FDA 510K - CE (MDD / 93/42 / EEC)

Ліцензія TEI - поліпшення візуалізації тканини (Друга гармоніка) - використання технології другої гармоніки при дослідженні "технічно-складних" пацієнтів створює ідеальну контрастність і високу роздільну здатність, надає необмежені діагностичні можливості. Є функції оптимізації проникаючої і роздільною можливостей.

Ліцензія CРІ -  технологія, що дозволяє отримувати високоякісне ультразвукове зображення з захопленням більш глибоких структур досліджуваної області.

Ліцензія Х-CFM - Кольоровий доплер - виділення на ехограмі кольором (кольорове картування) характеру кровотоку в області інтересу, застосовується для дослідження кровотоку в судинах. Включає PWRD (Енергетичний допплер)

Ліцензія Doppler - Допплерівська ліцензія включає Спектральний допплер, CW -Постійно-хвильовий допплер, PW - Імпульсно-хвильовий допплер.

Ліцензія X-Flow (В-Flow) - колірна технологія візуалізації найдрібніших судин і комплексного кровотоку з високою роздільною здатністю безпосередньо в В-режимі без використання допплерівських методів

Ліцензія X-View - режим обробки акустичного сигналу в режимі реального часу, який забезпечує значне зниження спекл - шуму. Зменшення кількості артефактів забезпечується на кожному етапі формування ультразвукового зображення. На додаток до автоматичних установок, функції налаштування дають користувачеві можливість вибору різних рівнів оптимізації для отримання томографічної якості зображення.

Ліцензія M-View - режим комбінування стандартних прямих ультразвукових променів і керованих променів під різними кутами. Прямі промені і промені від різних кутів підсумовуються для отримання остаточного зображення. Дозволяє зменшити кількість артефактів таких як - бічні пелюстки, реверберації, дзеркального відображення зменшити утворення тіні, уникнути спотворення форми, зменшує зернистість зображення.

Ліцензія TP-View - Трапецієвидне сканування - збільшення сектора сканування для лінійних датчиків

Ліцензія B-Steer - Режим сканування в В-режимі з відхиленням кута для лінійних датчиків

Ліцензія Clips Archiving (Архівація кліпів) - розширені можливості збереження відеопам'яті в форматі AVI тривалістю більше 5 хвилин з можливістю подальшого аналізу.

Додаткове програмне забезпечення MyLabDesk для установки на будь-якому зовнішньому ПК, дозволяє робити постпроцесингову обробку (додаткові виміри і розрахунки згідно стандартних протоколів) збережені показники обстеження, формувати звіт по дослідженню, вести резервну базу даних досліджень.

 

Ліцензії системи MyLab OMEGA (автоматизовані пакети розрахунків і вимірювань):

Ліцензія General Imaging - розширений програмний пакет для загальних досліджень включаючи абдомінальні дослідження, урологічні дослідження, нефрологічні дослідження (включаючи дослідження всіх видів судин черевної порожнини в допплерівських режимах), дослідження молочних залоз, дослідження щитовидної залози (включаючи дослідження судин шиї в допплерівських режимах), дослідження м'язово-скелетної системи (включаючи дослідження судин кінцівок в допплерівських режимах) і дослідження малих органів.

Ліцензія Vascular (Ангіологія - судини) - розширений програмний пакет, який містить протоколи для дослідження магістральних і регіональних судин (включаючи дослідження судин в допплерівських режимах) та ін., Містить предустановки по анатомічним областям дослідження і розрахункові модулі: група стеноз сонної артерії, група аорти , група товщини Інтима Медіа - (в В-режимі); група швидкості кровотоку в сонній артерії, група вен нижніх кінцівок, група судин черевної порожнини, група судин нижніх кінцівок, група судин верхніх кінцівок та ін.

Також пакет включає інтракраніальні дослідження, включаючи дослідження інтракраніальних судин в допплерівських режимах, дослідження хребетних артерій в допплерівських режимах.

Ліцензія Cardio - розширений програмний пакет для досліджень в кардіології. Оцінюються розміри серця і його окремих структур (шлуночки, передсердя, міжшлуночкової перегородки, товщина міокарда шлуночків, передсердь і т. д.), Наявність і обсяг рідини в перикарді, стан клапанів серця. За допомогою спеціальних розрахунків і вимірювань Ехокардіографія дозволяє визначити масу серця, скорочувальну здатність серця - фракцію викиду і т. д. (Включаючи педіатрію)

Ліцензія СММ (Compass M-Mode Мультинапрямлений анатомічний М-режим) - інноваційний мультинапрямлений анатомічний режим дозволяє отримати в одному зображенні результати різноманітних вимірювань завдяки змінюваному положенню векторів М-режиму, збільшує пропускну здатність і діагностичну точність (потрібна Cardio ліцензія).

Ліцензія TVM (Tissue Velocity Mapping) - технологія поєднує тканинний кольоровий допплер і спектральний допплер (картографія швидкості тканини), забезпечує комплексний аналіз руху стінок для оцінки систолічної та діастоличної активності. Спільно з PW-допплером, ця технологія дозволяє лікарю отримати високоякісний Допплерівський сигнал, виміряти швидкість, середнє і миттєве локальне прискорення і швидко визначити кількісні показники (швидкість, прискорення і зміщення стінок). Вивчаючи напрямки руху стінок лівого і правого шлуночків в систолу і діастолу тканинного допплера, можна виявити приховані зони порушення локальної скоротливості (потрібна Cardio ліцензія і ліцензія CFM).

Ліцензія Zero Click Auto-EF - автоматичний розрахунок фракції викиду лівого шлуночка натиском однієї кнопки.

Ліцензія Women's Healthcare (Акушерство-гінекологія) - розширений програмний пакет включає всі протоколи для досліджень в акушерстві (включаючи розширення перинатології) і гінекології.

Датчики для системи MyLab OMEGA:

AC2541 iQ-appleprobe Конвексний датчик з технологією монокристальної матричної решітки (1024 елемента), рад. апертури 50 мм, апертура 63х15 мм, глибина сканування до 41 см, кут огляду 17° - 65°, 8-1 MHz (застосовується для абдомінальних, акушерсько-гінекологічних досліджень, досліджень абдомінальних судин і ін.)

L 4-15 iQ-appleprobe Лінійний датчик з технологією монокристальної матричної решітки (1024 елемента), апертура 52х10 мм, глибина сканування до 11 см, 15-4 MHz (застосовується для досліджень судин, поверхнево-розташованих і малих органів, досліджень щитовидної та молочних залоз, м'язово-скелетних досліджень, досліджень в режимі еластосонографії.), підтримує біопсійні адаптери

P 1-5 iQProbe Фазований датчик з технологією монокристальної матричної решітки (1024 елемента), апертура 19x25 мм, глибина сканування до 36 см, кут огляду 19° - 90°, 5-1 MHz (застосовується для кардіологічних, судинних і транскраніальних досліджень у дорослих і дітей)

 

Мобільний візок для MyLab Omega

Вбудована батарея (90 хвилин автономної роботи) для збереження діагностичної інформації в разі відключення живлення.

 

 

 

Обладнання зареєстроване і сертифіковане в Україні. Ціна включає поставку в місце призначення, введення в експлуатацію, навчання спеціалістів роботі з обладнанням і гарантійне обслуговування на один рік з моменту введення в експлуатацію. Післягарантійне обслуговування за домовленістю сторін сертифікованим сервісним центром.

 

  • Цена: 2 970 000 грн.